Trudi Shampolatte 250ml
Trudi

Trudi Shampolatte 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Shampoolatte Trudi Baby Care përmban vetëm detergjentë delikatë që rrjedhin nga përpunimi i palmës së kokosit, është një shampo shumë e ëmbël neutrale që nuk i bën sytë e foshnjës të lotojnë dhe respekton flokët e tij, aq delikate.
Përbërja e saj, e bazuar në polenin e luleve, është në gjendje të zbusi dhe të bëjë flokët që të krihen lehtësisht.

Shpërndaje