Trudi Sapun i lëngshëm 500ml
Trudi

Trudi Sapun i lëngshëm 500ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,170.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sapun i lëngshëm ultra delikat i nevojshëm për pastrimin e duarve dhe pjesëve të tjera të trupit. Kjo formulë me bazë mjaltin millefiori, me veti zbutëse dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Nuk përmban sapun, lëkura nuk thahet dhe irritohet. Parfumi është hipoalergjik.

– Pa SLES
– PH neutral
– I testuar dermatologjikisht
– Nuk përmban agjentv ngjyrues


Shpërndaje