Trudi Pampers 4/9 kg 22 copë
Trudi

Trudi Pampers 4/9 kg 22 copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 820.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Produkt me material anësor të butë dhe elastik. Përshtaten në mënyrë natyrale duke u rimodeluar sipas barkut të fëmijës. Pjesa e brëndshme e pelenës përbehet nga një material përthithës me filtrin “Perfo Soft”, i përbërë nga një rrjetë cilesorë e cila garanton butësi dhe siguri.

Veshja e jashtme speciale me ajrosje, lejon qarkullimin e ajrit nga pjesa e brëndshme në pjesën e jashtme të pelenës duke reduktuar lageshtinë e cila është në kontakt me lëkurën e fëmijës e në këtë mënyrë duke ulur probabilitetin e irritimit të lëkurës.


Shpërndaje