Trudi Letra të lagura 20copë
Trudi Letra të lagura 20copë
Trudi

Trudi Letra të lagura 20copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 155.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Një produkt i domosdoshëm për tu mbajtur gjatë ndërrrimit të pelenave ose në çantën e udhëtimit. Letrat e lagura TRUDI falë copës shumë të butë, kujdeset për lëkurën e bebes me shumë delikatesë duke lënë në lëkurë një shtresë të lehtë hidratuesi me nektarin e luleve. Ideale gjithashtu për duart dhe fytyrën e fëmijës.

Shpërndaje