Trudi Krem Hidratant 100ml
Trudi

Trudi Krem Hidratant 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 420.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kremi hidratant zbutës i Trudi-t është i domosdoshëm për mbrojtjen nga agjentët e jashtëm si era, dielli dhe ajri i ftohtë që mund të acarojnë fytyrën dhe duart e bebit. Prania në këtë formulë e propolisit , që ka veti zbutëse dhe ushquese, e bën perfekte në rastet kur lëkura e fëmijës është e skuqur ose e acaruar.
Përthithet shpejt, nuk përmban konservante të dëmshëm dhe parfum hipoalergjik.

Përbërësit aktiv: propolis, bisabolol, urea


Shpërndaje