Trio Diger Acid
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Trio Diger Acid

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,870.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formulë efikase për çrregullimet gastrointesinale: hiperaciditet, çrregullime në tretje, nausea, mateoizma. I bazuar në ekstrakte dhe përbërës bimorë, vajra thelbësorë, EnziMix® (përzierje enzimash nga maltodextrin të fermentuar nga orizi), karbonat kalciumi, bikarbonat natriumi dhe citrat natriumi, fermente laktike probiotike.

     


    Shpërndaje