TRICOVEL PRP Plus
Giuliani

TRICOVEL PRP Plus

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 10,640.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

PRP Plus është një xhel ujor bio-ristrukturues i dobishëm për trajtimin e formave të alopecisë, çrregullimeve të mëdha të kokës dhe për mirëmbajtjen e një gjendje fiziologjike të shëndetit të flokëve. Formula e Tricolvel PRP Plus bazohet në përbërës aktivë me veprim sinergjik: peptide biomimetike me përqendrim të lartë që kanë një aktivitet të krahasueshëm me atë të faktorëve endogjenë të rritjes, lactoferrin, melatonin dhe acid hialuronik që ushqejnë lëkurën e kokës, nxisin rigjenerimin normal të flokëve dhe forcimin e atyre ekzistuese. Paketimi përmban 2 paketa nga 15ml.

Përbërësit: Water, Ammonium Acryloyldimenthyltaurate / VP Copolymer, Melatonin, Lactoferrin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Walnut Extract, Copper Tripeptide-1, Lactoglobulin, Acetyl Decapeptide-3, Oligopeptide-20, Octapeptide-2, 1, 2-coloxy , Glycerin, Citric Acid, Tropolone, Sodium Benzoate, Glycine Soja Oil, Hydrogenated Lecithin, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Oleate.

 


Shpërndaje