Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Trajtime mini-invasive (Medical Treatment)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 0.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Dermapen

Dermapeni është aparatura e brenduar nën markëne njohur botërore DermapenWorld Australian Trademark, dhe garanton rezultat në problematikat: 

 • Shenja post akne
 • Cikatrikse
 • Njolla pigmentimi
 • Mbylljen e poreve
 • Rigjallërimin e lëkurës plot vitalitet
 • Zbehjen e shenjave të rrudhave dhe elasticitetit

1 seancë kushton 100€. (Sipas llojit të lëkurës ndryshojnë teknikat e ndërhyrjes dhe numri i seancave.) 

Mesotherapy

 • Prp Plazma fytyre - 60€ seanca
 • Prp Mix Vitamina - 80€ seanca
 • Prp Lifting - 85€ seanca
 • Prp Floku + Biotin - 70€ seanca
 • Prp Plus Dermaroller - 60€ seanca + 25€ aparati personal
 • Dermaroller Trupi (Trajtim për strija) - 60€ seanca
 • Mesotherapy Trupi (Fit&Celulit) - 60€ seanca
 • Mesotherapy Double - Chin - 50€ seanca

Microneedling

 • BB Glow Treatment -100€.
 • Face Microneedling (Në bazë të terapisë së përzgjedhur) - 60-85
 • Hair Microneedling (Në bazë të terapisë së përzgjedhur) - 60-85

Botox & Baby Botox

Sipas zonave, çmimi fillon nga 120€.

Filler Acid Jaluronik

Sipas zonave, çmimi fillon nga 100€. Aplikmi bëhet në sy, ballë, buzë, etj.

Fije kolagjeni

Sipas zonave, çmimi fillon nga 100-500€.

Pigmentim Tatto

Aplikmi bëhet në buzë dhe vetull - 80€.

Konsulta e parë FALAS. Rezervoni takimin tuaj në cel.0699810089 ose kontakt në DM @colis_farmaci.


Shpërndaje