TEOXANE RHA VCIP Serum 30ml
TEOXANE

TEOXANE RHA VCIP Serum 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 18,900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

TEOXANE është ndër kompanitë më të fuqishme në fushën e mjekësisë estetike, Prodhuar në Zvicër. TEOXANE RHA VCIP Serum është një produkt i fuqishëm kundër shenjave të moshës. Kombinim ideal midis vitaminës C, acidit hialuronik, aminoacideve ndihmëse për strukturimin e kolagjenit dhe mineraleve. Doza e lartë RHA® e saj ndihmon në inkurajimin e rinovimit të qelizave dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Rezultati përfundimtar: lëkurë më e butë, më e fortë dhe me shkëlqim.

Përdorimi: Vendosni disa pika direkt në lëkurën e pastruar dhe përhapini në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lërini të përthithen nga lëkura për rreth 2-3 minuta, para se të vendosni krem hidratues ose Teoxane Advanced Filler.

Përbërësit: 

AQUA (WATER), ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, GLYCERIN, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, 1,2-HEXANEDIOL, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, METHYLPROPANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, SODIUM PYRUVATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.


 


Shpërndaje