TEOXANE Perfect Skin Refiner 50ml
TEOXANE

TEOXANE Perfect Skin Refiner 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 12,880.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Perfect Skin Refiner, krem nate, ka veprim eksfoliues, pastron poret dhe heq qelizat e vdekura të lëkurës për një ngjyrë lëkure të ndritshme dhe me uniformë. Teoxane Perfect Skin Refiner përmban një kombinim të fuqishëm të acideve hialuronike, që ndihmon në transformimin e pamjes së plakjes dhe lëkurës së dëmtuar nga dielli. Ul dukshëm pamjen e vijave të holla, rrudhave dhe poreve të mëdha dhe korrigjon tonin e pabarabartë të lëkurës duke e lënë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më rinore.

Përdorimi: Vendosni 3 pompa të produktit në fytyrën dhe qafën e pastruar në mbrëmje. Përhapeni për të siguruar mbulim të plotë. Shmangni kontaktin me sytë, buzët ose mukozën. Perfect Skin Refiner mund të përdoret gjithashtu si një plotësim i procedurave profesionale estetike. Evitoni kontaktin në zonën e syve dhe buzëve.
Për lëkurë të ndjeshme: përdorni Perfect Skin Refiner një herë në javë dhe rrisni frekuencën sipas tolerancës.
Për lëkurë normale: përdorni Perfect Skin Refiner çdo mbrëmje.

Përbërësit: AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCOLIC ACID, ISONONYL ISONONANOATE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, DIPENTAERYTHRITYL HEXACAPRYLATE/HEXACAPRATE, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCOL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYACRYLATE-13, BUTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, METHYLPROPANEDIOL, ALLANTOIN, POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BISABOLOL, CHLORPHENESIN, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE


Shpërndaje