Tanflex 0.15%
ABDIIBRAHIM

Tanflex 0.15%

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 550.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Spraj oral Tanflex 0,15% përdoret në trajtimin e dhimbjeve dhe inflamacioneve të shkaktuara nga dhimbja e fytit, dhimbja e gjuhës dhe mishit të dhëmbëve, ulçera e gojës, dhimbje të shkaktuara nga operacionet dentare, heqja e bajameve (bajamet) ose përdorimi i një tubi nazogastrik.

 


Shpërndaje