Synergy Osteofit
Synergy

Synergy Osteofit

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Osteofit është një suplement ushqimor që kombinon në dozat e duhura, vitaminat dhe mineralet e nevojshme për forcimin  kockave dhe ruajtjen e strukturës kockore.Ato janë veçanërisht të rëndësishme në parandalimin e osteoporozës dhe osteopenisë, gjatë rritjes së përshpejtuar të fëmijëve, te gratë shtatzëna, atletët, gjatë menopauzës dhe të moshuarit.

Siguron marrjen e plotë të rekomanduar ditore të kalciumit, magnezit, zinkut, vitaminës D3 dhe vitaminës K2.


Shpërndaje