Synergy MULTIVITAMINS & MINERALS
Synergy

Synergy MULTIVITAMINS & MINERALS

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Synergy Multi-Vitamins është një formulë superiore që përmban të gjitha vitaminat dhe mineralet e nevojshme për një shëndet të mirë. Ndihmon në metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave.

Vitaminat dhe mineralet janë substanca natyrale që i nevojiten trupit tonë për rritjen, zhvillimin dhe funksionimin e duhur.

Mbështesin shëndetin dhe mirëqenien e përgjithshme:

  • Neutralizon efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe përmirëson sistemin imunitar të trupit
  • Kontribuoni në ruajtjen e funksionit normal të zemrës dhe aktivitetit të enëve të gjakut
  • Përmirësoni gjendjen shpirtërore dhe funksioent konjitive
  • Siguroni densitet normal të kockave dhe funksion normal të muskujve
  • Merr pjesë në krijimin e qelizave të gjakut dhe membranave qelizore
  • Kontribuon në ruajtjen e shikimit normal, lëkurës, flokëve dhe dhëmbëve të shëndetshëm
  • Redukton stresin dhe lodhjen dhe mbështet funksionin normal të sistemit nervor
  • Ruani shëndetin e përgjithshëm të trupit

Shpërndaje