Synergy Biozym Q10
Synergy

Synergy Biozym Q10

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Formula superiore që ofron një mbështetje të sigurt dhe efektive ushqyese të hekurit organik.

Hekuri është një mineral thelbësor për shëndetin e njeriut. Merr pjesë në krijimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës (proteina përgjegjëse për transportimin e oksigjenit në inde). Është thelbësor për funksionin normal të imunitetit, zhvillimin kognitiv, shëndetin kardiovaskular, i cili ndihmon në reduktimin e lodhjes.

Shpërndaje