Stretch Marks Cream
Mustela

Stretch Marks Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem i formuluar posaçërisht për të parandaluar shfaqjen e strijave gjatë shtatëzënësisë.

  • Hidratohet për një kohë të gjatë.
  • Forcon elasticitetin e lëkurës.
  • Qetëson ndjenjën e ngushtësisë.

Përbërësit:  97% të përbërësve me origjinë natyrore

  • Vaji i avokados, përbërës aktiv me origjinë natyrore: ky vaj i pastër dhe i pasur me acide yndyrore thelbësore, ndihmon në rivendosjen dhe mirëmbajtjen e filmit të brishtë hidrolipid gjatë shtatëzënësisë.
  • Peptidet e avokados, përbërës aktiv natyral i patentuar: forcon filmin hidrolipid, hidraton dhe zbut lëkurën.
  • Kompleks përbërësish me origjinë natyrale që rrjedhin nga polifenolët nga Maracuja e patentuar dhe ekstrakte bimore të Hamamelis: përmirëson elasticitetin e lëkurës për të parandaluar shfaqjen e strijave.
  • Glicerinë me origjinë natyrale: hidraton dhe mbron lëkurën.

Shpërndaje