Stelatopia xhel dushi
Mustela

Stelatopia xhel dushi

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Xheli pastrues Stelatopia është krijuar posaçërisht për të siguruar lehtësim të menjëhershëm të foshnjave dhe të porsalindurve  me lëkurë jashtëzakonisht të thatë.
Kompenson efektin e tharjes së ujit dhe qetëson irritimet e lëkurës.Pastron butësisht dhe lë një film mbrojtës në lëkurë, duke parandaluar efektin e tharjes së ujit të fortë. Qetëson menjëherë ndjenjën e shqetësimit të vogëlushit tuaj dhe lë lëkurën e foshnjës të ndihet krejtësisht e rehatshme, e butë dhe elastike.

  • Formula e xhelit  është 100% e biodegradueshme: E butë me fëmijën, miqësore me planetin tonë!
  • Formula përmban 98% të përbërësve me origjinë natyrore dhe përbërësi kryesor aktiv i saj vjen nga luledielli organike, me veti qetësuese të provuara.

Shpërndaje