Sophie La girafe Sophie'doux Blanket 0M+
Sophie La girafe Sophie'doux Blanket 0M+
Sophie La girafe Sophie'doux Blanket 0M+
Sophie La girafe Sophie'doux Blanket 0M+
Sophie

Sophie La girafe Sophie'doux Blanket 0M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nga koleksioni mahnitës "Once upon a time". Kjo batanije e bukur me dy tekstura siguron që fëmija juaj të jetë ngrohtë dhe rehat. Ideale për të mbrojtur Beben nga të ftohtit qoftë në makinë apo karrocë fëmijësh.

Përfshin:

  • Sophie la girafe, teether origjinale
  • Batanije e bukur e butë; gri dhe e bardhë. 

Shpërndaje