Soothing Cleansing Water për lëkura shumë të ndjeshme
Mustela

Soothing Cleansing Water për lëkura shumë të ndjeshme

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky ujë pastrues qetësues Mustela pa shpëlarje pastron në mënyrë efektive dhe butësisht të gjitha papastërtitë e lëkurës së foshnjës. Qetëson dhe nuk krijon ndjesinë pickimit apo tharjes së tepërt në lëkurat shumë të ndjeshme. Lë një aromë unike në lëkurë. 

 • Formuluar me 99% përbërës me origjinë natyrale
 • Siguri e garantuar që nga lindja
 • Tolerancë e lartë.
 • Hipoalergjik - formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike
 • Pa aromë, parabene, ftalat & fenoksyetanol

      Shpërndaje