Soothing Cleansing Gel për lëkura shumë të ndjeshme
Mustela

Soothing Cleansing Gel për lëkura shumë të ndjeshme

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Xhel qetësues ditor për flokët e foshnjës dhe trupin e lëkurës shumë të ndjeshme që nga lindja e tutje.  Qetëson dhe nuk krijon ndjesinë pickimit apo tharjes së tepërt në lëkurat shumë të ndjeshme. 

  • Siguri e garantuar që nga lindja
  • Tolerancë e lartë.
  • Hipoalergjik - formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike
  • Pa aromë, parabene, ftalat & fenoksyetanol

            Shpërndaje