Solucis
AESCULAPIUS

Solucis

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 647.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Shurupi Solucis është një mukolitik, që vepron në situata akute dhe kronike të sistemit të frymëmarrjes.
Shpërndaje