Solgar Vitamina D3 400IU
Solgar

Solgar Vitamina D3 400IU

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Vitamina D është një vitaminë e tretshme në yndyrna që ndihmon në përthithjen e kalciumit, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Vitamina D gjithashtu mbështet sistemin imunitar. Ky produkt përdor vajra të ekstraktuar nga mëlçia e disa llojeve të përzgjedhur të peshqve të thellësive. Ky vaj është purifikuar për të eleminuar mërkurin dhe PCB. Ofrohet në xhelatina vajore që nxisin përthithjen dhe eleminimin optimale të vitaminës D.

Shpërndaje