Solgar Prirodni Beta Carotene
Solgar

Solgar Prirodni Beta Carotene

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,395.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Beta karoteni është një pararendës i vitaminës A dhe vepron si një antioksidant.
Ai luan një rol të rëndësishëm në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dëmshme të rrezeve UV, pasi rrit sasinë e pigmentit, dhe ndihon në ruajtjen e lëkurës të butë dhe të shëndetshme. Përveç karotenit alfa, është i rëndësishëm për funksionimin e sistemit imunitar dhe zhvillimin e rezistencës ndaj infeksioneve. Formula natyrale e Solgar Prirodni Beta Carotene  që rrjedh nga alga deti Dunaliella salina është një nga format më të mira të beta karotenit.

Shpërndaje