Solgar Biotin 300mcg
Solgar

Solgar Biotin 300mcg

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,910.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Biotina, një vitaminë B e tretshme në ujë, është pjesë shumë e rëndësishme e kompleksit të vitaminave B që kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe mukozave, funksionimin normal të sistemit nervor dhe funksionimin normal psikologjik. Biotina gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë në trup.

Shpërndaje