Solgar Beta Glucans
Solgar

Solgar Beta Glucans

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,880.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tabletat Solgar Beta 1, 3 Glucans janë sheqerna që rrjedhin natyrshëm nga një material i përqendruar në murin e qelizave të majave. Ky produkt shpesh merret nga persona me kolesterol të lartë ose diabet ose thjesht ftohje të zakonshme. Forcon sistemin imunitar, veçanërisht për personat me lodhje kronike ose stres. Ky produkt aktivizon funksionin imunitar duke stimuluar  granulocitet, monocitet dhe makrofagët.

Ky produkt është një nga produktet ndihmëse imune të cilësisë premium të Solgar. Beta Glukan të Solgar janë pa gluten, grurë, bulmet, sheqer, kripë, sojë, maja, niseshte, ëmbëlsues, konservant artificiale dhe ngjyrues. Është gjithashtu i përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.


Shpërndaje