Solgar Advanced Antioxidant Formula
Solgar

Solgar Advanced Antioxidant Formula

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,930.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formulë komplekse antioksidante përbërësit aktiv të së cilës, siç janë vitaminat C, E, B2, zinku, seleni, mangani dhe bakri, kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.  Vitaminat C dhe A si dhe mineralet si seleni, zinku dhe bakri, gjithashtu kontribuojnë funksionimin normal të sistemit imunitar.

I rekomandohet:

  • Të gjithëve që hanë “në këmbë” dhe “kalimthi” .
  • Personave në dieta restriktive dhe klinike.  
  •  Personave që punojnë, menaxherëve.
  • Personave të cilët janë të ekspozuar çdo ditë në stres.  
  • Sportistëve dhe personave të cilët janë të ekspozuar në ngarkesë fizike dhe psikike.

Shpërndaje