SODERM PLUS OINT 30gr
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

SODERM PLUS OINT 30gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 545.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Soderm plus është një ilaç i kombinuar me përbërësit aktivë betamethasone dipropionate (kortikosteroid) dhe acid salicilik (keratolitik, antiseptik).

Soderm plus përdoret për:

  • sëmundje kronike ose jo-akute të lëkurës së thatë (dermatoza)
  • Psoriaza (psoriasis vulgaris)
  • ekzemë kronike ose inflamacion alergjik të lëkurës (përfshirë ekzemën profesionale)
  • ekzemë seborreike e kokës, etj.


 


Shpërndaje