Skincode Regenerating Night Cream
skincode

Skincode Regenerating Night Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem i formuluar për të vepruar gjatë natës, kohë kur lëkura rigjeneron veten e saj. Përmban CM-Glucan dhe peptide Bio-Nymph, për të përmirësuar sintezën e kolagjenit dhe rinim e lëkurës duke ndihmuar në nxitjen e riparimit të ADN. Në mëngjes lëkura ndihet e mbushur, e forcuar dhe e rigjeneruar me hidratim.

  • Mbrojtje DNA e lëkurës
  • Lufton shenjat e para të plakjes, hidraton & rigjeneron lëkurën
  • Ushqen dhe mbron lëkurën nga ndotja urbane

Përdorimi: Çdo mbrëmje, pas pastrimit të fytyrës dhe qafës, masazho lehtë mbi lëkurë me veprime rrethore deri sa produkti të përthithet nga lëkura. Mënjano zonën rreth syve. Për të maksimizuar rezultatet, apliko më pas Revitalizing Eye Contour Cream.

Përbërësit: CM-Glucan, Peptide BioNymph, Panthenol, Vitamin C, Ekstrakt çaji të bardhë

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje