Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream
ColisPharmacy&DermoLab

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 21,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një krem fytyre ultra-efektiv, shumë i përqendruar që siguron hidratim, rigjallërim dhe shkëlqim superior. Ky krem revolucionar, ultra-efektiv kundër plakjes ofron përfitime të menjëhershme dhe afatgjata për lëkurën. Përmban Chronopower+®, patententë e laboratorit Skincode, me një efikasitet më të lartë se përbërësit e tjerë për hidratimin dhe ushqyerjen e lëkurës.  Tekstura unike shkrihet butësisht në kontakt me lëkurën dhe i ofron asaj hidratim të thellë dhe ndjesi komforti. Lëkura juaj do jetë më e re dhe më me shumë shkëlqim. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës,

Përdorimi: Masazhojeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe tonifikimit. 

Përbërësit: AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, PENTYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, GLEDITSIA TRIACANTHOS SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, LECITHIN, SOY ISOFLAVONES, POLYSORBATE 80, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, ALGIN, GALACTOARABINAN, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL CAPRYLATE, STEARALKONIUM HECTORITE, C10-18 TRIGLYCERIDES, ETHYLPROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, MICA, SODIUM PHYTATE, PROPYLENE CARBONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE).

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • 100% vegan
  • Pa-alergen
  • Testuar dermatologjikisht

 Shpërndaje