Skincode Pore Refining Mask
skincode

Skincode Pore Refining Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,580.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë me argjil të bardhë e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse. Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt. Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimet me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.

  • Ngushton dhe zvogëlon pamjen e poreve
  • Zvogëlon njollat dhe akneve
  • Lë pas lëkurë të butë, me pamje mat
  • Heq papastërtitë në thellësi të poreve
  • Thith yndyrën e tepërt dhe rafinon sipërfaqen e lekurës

Përdorimi: Aplikohet 1- 2 herë në javë ose aq herë sa ta ndjeni të nevojshme në mbrëmje. Apliko shtresë të bollshme mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Shmang zonën rreth syve dhe buzëve. Leje të qëndrojë për 10-15 minuta. Butësisht pastro me ujë të vakët.

Përbërësit: CM-Glucan, Kaolin, Aktiv rafinues I poreve

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje