Skincode Essentials Daily Care Serum
skincode

Skincode Essentials Daily Care Serum

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një serum thellësisht hidratues që qetëson dhe ribalancon lëkurën e irrituar duke riparuar dhe parandaluar dëmtimin e lëkurës dhe plakjen urbane të shkaktuar nga stili i jetesës, stresi dhe agresorët mjedisorë.

Ky serum i fuqishëm përthithet menjëherë në lëkurë duke çliruar përfitimet përfundimtare të riparimit, rimbushjes dhe mbrojtjes, ndërsa siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë që balancon, ruan dhe zgjat shëndetin e lëkurës nga thellësia.

Që në aplikimin e parë, formula e përqendruar rrit efektet e rutinës së kujdesit të lëkurës duke zbuluar një çehre më të lëmuar, më të shëndoshë dhe të rizgjuar. Duke zbuluar një lëkurë më të shëndetshme dhe më të bukur ditë pas dite. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastruar. Masazhojeni me një lëvizje rrethore të butë, lart derisa të përthithet plotësisht. Shmangni zonën delikate të syve.

Përbërësit: AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, DIGLYCERIN, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, SACCHARIDE ISOMERATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, MALTODEXTRIN, SCLEROTIUM GUM, LECITHIN, PULLULAN, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYDROXIDE, PENTADECALACTONE, BIOSACCHARIDE GUM-1, SODIUM HYALURONATE, SILICA, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL    Shpërndaje