Skincode Daily Defense & Recovery Veil Spf 30
Skincode Daily Defense & Recovery Veil Spf 30
skincode

Skincode Daily Defense & Recovery Veil Spf 30

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues matifikues i lehtë, i formuluar me Kompleksin Ozon Mbrojtës, mbron lëkurën nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV, ndotjes dhe radikaleve të lira duke vepruar si një vello mbrojtëse, ndërkohë hidraton lëkurën përgjatë gjithë ditës.

  • Mbrojn lëkurën nga smogu, gazrat, radikalet e lira dhe rrezet UV
  • Qetëson inflamacionet, acarimet dhe hidraton lëkurën
  • Stimulon sistemin imunitar për të pasur lëkurë të qetë, të hidratuar 

Përdorimi: Në mëngjes, apliko mbi fytyrë të pastër dhe qafë. Nëse planifikon të ekspozohesh për kohë të gjatë në diell, mbaje kremin me vete dhe ri-aplikoje rregullisht.

Përbërësit: CM-Glucan, Kompleks Ozon Mbrojtës, Teflosë, Ekstrakt nga Alga të Verdha Deti, Qeliza staminale nga Kopër Deti, Filtra mineral UV (Oksid Zinku & Dioksid Titani)

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje