Skincode Clarifying Wash
skincode

Skincode Clarifying Wash

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pastrues i butë që zvogëlon daljen e akneve (outbreak) dhe nxit lëkurën të jetë më e pastër dhe e shëndetshme. Aktivizohet me ujë dhe prodhon një shkumë të pasur që vepron me efikasitet për të pastruar poret nga papastertitë duke lënë lekurën e butë, të qartë dhe në komfort.

  • Pakëson aknet
  • Ngushton dhe zvogëlon dukshëm poret
  • Lë pas lëkurë të zbutur, me sipërfaqe mat
  • I përshtatshëm për lëkura të yndyrshme dhe pro akneike

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje, mbi fytyrë të njomë apliko një sasi të vogël mbi pëllëmbë dhe me veprime rrethore fërko pëllëmbët mbi fytyrë dhe qafë. Shmang kontaktin me zonën rreth syve. Shpëlaje me ujë të vakët.

Përbërësit: CM–Glucan, Aktiv Rafinues i Poreve, Acid Salicilik, Kaolin

Formulimi:

  • Pa përmbajtje: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore
  • Testuar dermatologjikisht.

Shpërndaje