Skincode Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream
skincode

Skincode Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem anti-rrudhë për zonën e syve i cili stimulon sintezën e keramideve, rigjeneron lëkurën e lodhur, zbeh rrathët e errët dhe njëkohësisht zvogëlon enjtjen rreth syve. Mbron lekurën nga ndotësit e ambientit që mund të përshpejtojnë shenjat e dukshme të plakjes dhe ndihmon lëkurën rreth syve që t’i rikthehet rrezatimi natyral.

  • Zbeh shenjat ekzistuese të plakjes
  • Rigjeneron lëkurën e lodhur
  • Zbeh rrathët e errët dhe qetëson borsat poshtë syve

Përdorimi: Në mëngjes dhe në darkë, butesisht apliko rreth konturit të syve me gishta.

Përbërësit: Kompleksi ACR G2, Kafeinë, Vaj jojoba, Ekstrakt i pemës së Frashërit, Provitamin B5

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje