Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask
Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask
Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask
Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask
Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask
skincode

Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 8,150.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maske që rikarikon lëkurën për rigjenerim dhe rrezatim. Dukshëm transformon lëkurën, për një pamje rrezatuese dhe perfekte. Kombinimi unik i mikro-copëzave të zinkut, bakrit dhe magnezit ndihmojnë në rikarikimin e lëkurës me energji, duke nxitur rigjenerimin, kthimin e rrezatimit dhe duke lënë lëkurën të shndritshme si kurrë më parë.

  • I jep energji e pamje rinore lëkurës
  • Ushqen lëkurën e thatë , me shenja plakje
  • Rigjeneron lëkurën
  • Zvogëlon shenjat e lodhjes

Përdorimi: Aplikohet një ose dy herë në javë, një shtresë e bollshme mbi fytyrë të pastër dhe shpërlaje me ujë të vakët pas 10-15 minutash.

Përbërësit: Kompleks ACR, Ekstrakt nga lëvorja e Albizia julbrissin, Gjalp shea, Kompleks energjizues multi-mineral, Vaj fare nga Jojoba

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje