Skincode Cellular Night Refine & Repair
skincode

Skincode Cellular Night Refine & Repair

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 10,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem nate intensiv i formuluar për të ndihmuar lëkurën e maturuar të duket e rigjallëruar, rrezatuese, e butë dhe më rinore. Përmban një ‘peeling peptide’ special që ndihmon në stimulimin e proçesit të rigjenerimit qelizor dhe imiton proçesin e rinimit qelizor të një lëkure rinore. Gjithashtu vepron me Kompleksin Aktiv Rigjenerues Qelizor (ACR) për të stimuluar rigjenerimin qelizor përgjatë natës kohë kur riparimi është optimal.

  • Redukton shenjat e pigmentimit, vijat e holla & rrudhat
  • Përmirëson tonin & fortësinë e lëkurës
  • Përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës
  • Ideal përlLëkura të maturuara, që kanë nevojë për rigjenerim dhe lëkura që kanë probleme me pigmentimin dhe shenjat e moshës.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje, pas pastrimit të fytyrës dhe qafës, butësisht masazho deri sa të përthithet. Shmang kontaktin me sytë.

Përbërësit: Kompleks ACR, Peptid ‘peeling” perfeksionues P3, Përzierje botanike AHA, Urea, Acid hilauronik, Acid laktik, Vitamin A&E, Gjalp shea

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje