Skincode Cellular Extreme Moisture Mask
Skincode Cellular Extreme Moisture Mask
skincode

Skincode Cellular Extreme Moisture Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë hidratuese anti-rrudhë për lëkurën, e pasur me anti-oksidues dhe isoflavone që i japin nje ‘lift’ & fortësojnë lëkurën. Vijat e holla mbushen dhe duke dhënë një pamje rinore dhe të shëndetshme.

  • Hidraton lëkurën e thatë
  • Lufton e shenjave të plakjes
  • Zbeh shenjat e dehidratimit
  • Përforcon funksionet vitale të lëkurës
  • Mbron lëkurën nga agresorët e ambientit

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje si maskë. Lëre të veprojë për 10-15 minuta. Shpëlaj me ujë. Vazhdo me rutinën e zakonshme. Si vello hidratuese: Në mbrëmje, aplikoje mbi serumin ose hidratuesin. Lëre të veprojë gjatë natës.

Përbërësit: Kompleksi ACR G2, Bisobolol, Acid hilauronik, Vitamin E

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje