Skincode Cellular Anti-Aging Sheet Mask
Skincode Cellular Anti-Aging Sheet Mask
Skincode Cellular Anti-Aging Sheet Mask
skincode

Skincode Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë që ju jep rezultate të menjëhershme të një trajtimi fytyre Spa. Përmban një eliksir potent me efekt botox, duke zbehur vijat e rrudhat, ndërkohë stimulon prodhimin e faktorëve të dobishëm për lëkurën duke e lënë atë të relaksuar dhe rrezatuese. Përmban kompleksin unik ACR, për rigjenerimin e qelizave dhe nxitjen e një lëkure rinore.

  • Rezultat i menjëhershem si një trajtim fytyre në SPA
  • Trajtim ANTI-AGING
  • Efekt I menjëhershëm si botox
  • Rrit elasticitetin dhe rigjenerimin qelizor
  • Ideal për  të gjitha tipet e lëkurës

Përdorimi: Vendose maskën në fytyrë. Butësisht hiq filmin plastik derisa maska të fiksohet mbi lëkurë. Lëre të veprojë për 15-30 minuta dhe më pas hiqe butësisht. Masazho serumin mbi fytyrë derisa të përthithet. Apliko më pas hidratuesin.

Përbërësit: Kompleksi ACR, Vitamin E, Ujë hidratues Zvicerian, Amelioc TM, Happy Skin TM active

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje