Skincode Brightening Total Clarity Serum
skincode

Skincode Brightening Total Clarity Serum

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum i lehtë & hidratues, i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të trajtuar zonat që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream spf15 për të minimizuar pamjen e njollave të errëta.

  • Zbehje e njollave të moshës dhe imperfeksioneve
  • Hidratim i lehtë, pa yndyrë
  • I përshtatshëm për lekurë me probleme pigmentimi

Përdorimi: Apliko çdo mëngjes dhe mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Butësisht masazho me veprime rrethore deri sa të përthithet nga lëkura.

Përbërësit: CM-Glucan, Vitamin B3, Kompleks bimor Alpin, Acid Glycirrhetinik, Vitamin C

Formulimi: 

  • Pa përmbajtje: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore
  • Testuar dermatologjikisht.

Shpërndaje