Skincode Brightening Protective Shield Spf50
Skincode Brightening Protective Shield Spf50
skincode

Skincode Brightening Protective Shield Spf50

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Locion super i lehtë që ofron mbrojtje shumë efektive ndaj agresorëve në ambient duke dhënë efekt zbardhues. Përmban filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën ndaj ekspozimit në diell. Përbërësit unik zbardhues të lëkurës ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimin, duke lënë pas lëkurën e hidratuar dhe të mbrojtur me pamje të njëtrajtshme.

  • Mbrojtjen e lëkurës nga ekspozimi në diell
  • Mbrojtjen ndaj agresorëve dëmtues të ambientit
  • Zbardhjen e lëkurës
  • Zbehjen e njollave te pigmentimit dhe njollave të moshës

Përdorimi: Apliko çdo mëngjes, mbi kremin e ditës përpara aplikimit të make-up, ose ekspozimit në diell. Përsërit aplikimin në rastin e ekspozimit të tejzgjatur në diell.

Përbërësit: CM-Glucan, kompleks bimor Alpin, Vitamin E, Vitamin B3

Formulimi: 

  • Pa përmbajtje: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore
  • Testuar dermatologjikisht.

Shpërndaje