Skincode Brightening Day Cream Spf15
skincode

Skincode Brightening Day Cream Spf15

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues i lehtë, përthithet lehtesisht nga lëkura pa lënë pas ndjesi të yndyrshme. Përmban filtra UVA & UVB për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme jo vetëm nga efekti djegës i diellit, por edhe dëmtimet e padukshme të shkaktuara nga rrezet UVA që shkaktojnë plakje të parakohshme. Përbërësit aktiv zbardhues ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimit, duke lënë lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur me një ngjyrë të njëtrajtshme.

  • Zvogëlimin e imperfeksioneve të lëkurës
  • Zbehjen e njollave të moshës
  • Mbrojtjen e lëkurës nga shenjat e plakjes
  • Mbrojtjen ndaj efektit të djegies nga dielli

Përdorimi: Apliko çdo mëngjes, pas rutinës së pastrimit të lëkurës dhe pas Brightening Total Clarity Serum, masazho me veprime rrethore mbi fytyrë dhe qafë.

Përbërësit: CM-Glucan, Vitamin B3, Kompleks bimor Alpin, Vitamin C & E

Formulimi: 

  • Pa përmbajtje: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore
  • Testuar dermatologjikisht.

 


Shpërndaje