Skincode 3-In-1 Gentle Cleanser
Skincode 3-In-1 Gentle Cleanser
skincode

Skincode 3-In-1 Gentle Cleanser

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Locion i butë i cili ka veprim të tre-fishtë, pastron, heq make up nga sytë dhe fytyra dhe e hidraton atë. Eshtë në trajtë qumshti dhe formula respekton balancen natyrale të hidratimin të lëkurës.

  • Lekura mbetet plotesisht e paster
  • Le ndjesi te menjehershme butesie dhe komforti ne lekure
  • Lekura ndihet e fresket

Përdorimi: Aplikoje në fytyrë dhe tek syte me një pambuk ose me mollëzat e gishtave duke e masazhuar në mënyrë rrethore. Hiqe me pambuk ose shpëlaje me ujë

Përbërësit: CM-Glucan, Panthenol (Provitamin B5), Apricot Oil

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje