Skincode 24h Intensive Moisturizing Lip Balm
skincode

Skincode 24h Intensive Moisturizing Lip Balm

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Zhvilluar nga ekspertët e kujdesit për lëkurën për t’i dhënë hidratim afat-gjatë buzëve. Ky balm përvec se hidraton thellësisht, gjithashtu qetëson dhe jep komfort. Për buzë të lumtura, të shëndetshme dhe të buta.

  • Ofron hidratim afat gjatë
  • Ushqen dhe mbron
  • Hidraton thellësisht buzët

Përdorimi: Apliko mbi buzë sa herë të nevoitet.

Përbërësit: CM-Glucan, Kompleks Hidratues, Gjalp Shea

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje