Skincode 24h De-stress Comfort Balm
skincode

Skincode 24h De-stress Comfort Balm

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,680.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balm hidratues, qetësues & intensiv, ideal për lëkurë të thatë, shumë të thatë & sensitive. Përmban ingredient aktiv multi-funksional, i zhvilluar për të qetësuar skuqjen, kruajtjet dhe rikthimin e komfortit lëkurës së irrituar.

  • Qetëson, riparon dhe hidraton thellësisht lëkurën sensitive
  • ditën/natën ose sipas nevojes
  • I përshtatshëm për lëkurë që shfaq shenja stresi, acarimi, skuqje apo kruajtje, si dhe lëkurat e ndjeshme

Përdorimi: Apliko sa herë të jetë e nevojshme për të qetësuar dhe zbutur zonat e thata & shumë të thata. Mund të përdoret ditën, natën dhe është i përshtatshëm për aplikim në sipërfaqe të ndryshme që shfaqin shenja dehidratimi ose stresi: fytyra, buzët, duart, gjunjtë, brrylat mund të përfitojnë nga ky balm shpëtues.

Përbërësit: CM-Glucan, Aktiv Zbutës & Anti-irritues, Alga e kuqe, Gjalp Shea, Acid Hilauronik

Formulimi: 

  • Pa Paraben
  • Aromatizues pa-alergen
  • Kompleks ACR G2
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje