Skin1004 Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004

Skin1004 Zombie Pack & Activator Kit

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

8 maska, te cilat reduktojne rrudhat dhe i japin ndricim lekures.

– Paketë lifting Homecare që ekzaminon dhe përmirëson lëkurën njëkohësisht.
– Përmban albuminë e cila ngre në mënyrë efektive lëkurën për të menaxhuar të 9 shqetësimet e lëkurës.
(Nëntë shqetësime të lëkurës: eksfolimi, tekstura, toni, lagështia, pastërtia,
ekuilibri ujë-vaj, poret, elasticiteti, ngritja)

Përbërësit kryesorë:  Albumi, ekstrakt Centella Asiatica, pantenol


Shpërndaje