Skin1004 Witch Pack 8 copë
Skin1004 Witch Pack 8 copë
Skin1004

Skin1004 Witch Pack 8 copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një maskë balte jo irrituese, që ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe pastron poret.

Përbërësit kryesorëEkstrakti i gjetheve të çajit jeshil: Qetëson lëkurën.

Përbërësit e plotë:
Uji i gjetheve Camellia Sinensis, kaolinë, bentoniti, gliceril stearat SE, glicerinë, 1,2-hexanediol, polisorbat 20, pantenol, silikat alumini magnezi, ekstrakt i gjetheve Camellia Sinensis, ekstrakt Centella Asiatica, Ekstrakt i aloe Barbadensis Leaf, Aloe Bartractensis Camelliaf Vaj i farës Sinensis, stearat gliceril, stearat PEG-100, çamçakëz ksantan, acid laktik, ujë, hidroksiacetofenon, disodium EDTA, oksid kromi jeshil (CI 77288), aromë

Shpërndaje