Skin1004 Pumpkin Pack 16 copë
Skin1004 Pumpkin Pack 16 copë
Skin1004

Skin1004 Pumpkin Pack 16 copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një maskë qetësuese jo irrituese, me një strukturë të ngjashme me pelte.

Përbërësit kryesorëEkstrakti i kungullit: Hidraton dhe ushqen lëkurën.

Përbërësit e plotë:
Ekstrakt frutash Cucurbita Pepo (kungull) (61%), Ujë, Dietoksietil Suksinat, Butilen Glikol, Glicerinë, 1,2-Hexanediol, Betainë, Trehalozë, Argininë, Poligliceril-10 Laurat, Poligliceril-10 Myristate, Coptis , Akrilate/C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Akriloildimetiltaurat amonit/Kopolimer VP, Etilheksilglicerinë, Acetat Tokoferil, Polyakrilat Natriumi, Çamçakëz Xanthan, Parfum, Ekstrakt mjalti, Gliceril Akrilik Akrilate, Akrilate gliceril, Akrilate Koglulinë Ekstrakt pelte , disodium EDTA, karamel, ekstrakt propolisi, hialuronat natriumi, ekstrakt Centella Asiatica, ujë lulesh Rosa Damascena, Triglicerid kaprilik/kaprik, vaj frutash Olea Europaea (Ulliri), Lecithinë e Hidrogjenuar, Squalane, Butyrospermum N, Chocolateeasterami , Acetylphytosphingosine, Phytosphingosine

Shpërndaje