Skin1004 Madagaskar Centella Toning Toner
Skin1004

Skin1004 Madagaskar Centella Toning Toner

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje tonik I bute eksfoljues qe mund te perdoret cdo dite per te larguar efektivisht qelizat e vdekura. Permban 84% ekstrakt te Centella Asiatica dhe PHA qe eksfoljojne dhe I japin shkelqim lekures. Eshte I pershtatshem dhe per lekurat e ndjeshme

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit kryesorë

  • Centella Asiatica
  • PHA (Gluconolactone)
  • Niacinamide
  • Acid Hialuronik

Shpërndaje