Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 30ml
Skin1004

Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje krem hidratues me veprim qetesues per lekurat e irrituara. Permban 3 perberes lipidike qe ndodhen natyralisht ne lekure, per te ndihmuar ne riparimin e saj. Prania e ceramideve, acideve yndyrore dhe kolesterolit, ul ndjeshmerine dhe redukton acarimet.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

  • Acide yndyrore
  • Kolesterol
  • Ceramide

Shpërndaje