Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule 100ml
Skin1004

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje ampule serum me efekt te menjehershem qetesues dhe anti inflamator. Hidraton dhe riparon barrieren e demtuar te lekures si dhe e mbron ate nga stresoret mjedisore. Permban 100% Ekstrakt Centella Asiatica, si perberes te vetem.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale 

Përbërësit kryesorë

  • Centella Asiatica

Shpërndaje