Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ampule ushqyese per barrieren e demtuar te lekures. Hidraton dhe riparon lekuren si dhe redukton ndjeshmerite. Permban perqendrim te larte te fermentit te vecante te Centelles qe rivitalizon lekuren dhe e rigjeneron ate. Ka veti qetesuese dhe hidratuese te menjhershme.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit kryesorë

  • Centella Asiatica
  • Probiotike
  • Ceramide
  • Panthenol
  • Allantoine
  • Betaine

Shpërndaje